Čistiaci prostriedok na toalety

109864
 • 1 z 2

Tento Čistiaci prostriedok na toalety eliminuje nepríjemné pachy a ťažko odstrániteľné škvrny. Stačí pravidelne aplikovať malé množstvo prípravku a toalety ostanú bezpečné a čisté! Teraz oveľa účinnejší pri odstraňovaní usadenín od vodného kameňa. 

Veľkosť: 750 ml

 • €7,94 €0,94 –12 %
  €5,79 bez DPH
 • Skladom
€7
Kategória: Starostlivosť o povrchy
 

Vlastnosti prípravku na čistenie toalety

 • Čistiaci prostriedok na toalety odstraňuje usadeniny od vodného kameňa a iné nečistoty.
 • Efektívne povrchovo aktívne látky a organické kyseliny vás zbavia aj odolných škvŕn a zabezpečia vynikajúci čistiaci výkon.
 • Účinne pracuje aj pod vodnou hladinou a odstraňuje škvrny od tvrdej vody, minerálov a usadeniny vodného kameňa.
 • Na to, aby sme vytvorili čistiaci prostriedok na toalety bez obsahu fosfátov a chlóru, sme použili biologicky rozložiteľné prísady a prírodné kyseliny získané z rastlín.
 • Svieža vôňa s NEUTRAL ODOR™ deodorizuje a potláča nepríjemné pachy.
 • Je bezpečný pre septik a kanalizačný systém.

Odporúčané použitie

Čistiaci prostriedok na toalety hygienicky čistí toalety a zabraňuje nánosom vodného kameňa a iným usadenín.

 • Výrobok naneste do misy a tesne pod okraj WC.
 • Nechajte ho pôsobiť 30 minút a potom spláchnite.

Pri hrubšej vrstve usadeného vodného kameňa nechajte pôsobiť po celú noc a v prípade potreby použite aj kefu. Najlepšie výsledky dosiahnete pravidelným používaním.

Upozornenie:

 • Po použití vráťte vrchnák naspäť.
 • Čistiaci prostriedok na toalety nemiešajte s inými chemikáliami.

Označenie

NEBEZPEČENSTVO. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Noste ochranné okuliare/ochranu tváre. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára. Zneškodnite obsah/nádobu v priemyselnej spaľovni. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie

Názov prísady CAS # Názov
Water 7732-18-5 Voda
Lactic Acid 79-33-4 Organická kyselina 
Acrylic Copolymer Proprietary Zahusťovadlo
C10-16 Ethoxylated Alcohol 68002-97-1 Neiónová povchovo aktívna látka (surfaktant)
Fragrance Proprietary - See IFRAorg.org Parfum
Polymeric Blue Colorant Proprietary Modré farbivo

Zelená sila pre bezpečnejšiu čistotu

Výrobky Amway Home zúročujú niekoľkoročné vedecké skúsenosti z vývoja novej značky vysoko účninných čistiacich prostriedkov, ktoré Vám pomáhajú udržať Vašu domácnosť čistejšiu a súčasne sú šetrné k životnému prostrediu.

Vďaka tradičnej výkonnosti a účinnosti si naše výrobky poradia aj s najnáročnejšími výzvami domáceho upratovania. Čo sa týka nemennej a spoľahlivej účinnosti, nemôže nám konkurovať žiadna iná spoločnosť. 

Výrobky starostlivosti o bielizeň, o plochy v domácnosti a o riad rady AMWAY HOME sú vysoko účinné a obsahujú systém BIOQUEST FORMULA™. Tento jedinečný systém obsahuje prírodné zložky, ktoré zaistia nielen skvelé čistiace schopnosti, ale sú tiež šetrné k životnému prostrediu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.