Koncentrovaný čistiaci prostriedok ZOOM™

117074

ZOOM Koncentrovaný prípravok je účinný na akékoľvek škvrny. Rýchlo účinné zloženie odstraňuje aj problematické škvrny od mastnoty, oleja, či zaschnuté fľaky zo všetkých umývateľných povrchov v domácnosti. Stačí jednoducho nastriekať na povrch a utrieť čistou handrou. Nie je potrebné oplachovať!

Veľkosť: 1 l

  • €9,78 €0,78 –8 %
    €7,44 bez DPH
  • Skladom
€9
Kategória: Špecialne výrobky
 

• Účinné zloženie prostriedku ZOOM obsahuje rozpúšťadlá a povrchovo aktívne činidlá, ktoré prenikajú mastnou nečistotou.
• Koncentrovaný.
• Nie je potrebné oplachovanie – stačí nastriekať a zotrieť.

Odporúčané použitie

Bodové čistenie - efektívne a rýchlo pôsobiaci čistiaci prostriedok odstraňuje problematické škvrny napríklad zo sporáku, náradia, rožňov na roženie, záhradný nábytok, pracovné plochy, domáce spotrebiče a vyrezávané drevo, škvrny od tresky, oleje, leptanie, perličky, dymové a odtlačkové prsty.
Bezpečné použitie na všetkých omyvateľných typoch povrchov.
Pre normálne čistenie vymažte v pomere 1: 2, na odstránenie veľmi problematických škvŕn zmerajte 1: 1.
Vystačí na 6 fliaš s rozprašovačom.

Ak zriedite prostriedok do Amway rozprašovača použite roztok do 30 dní. Fľašu s rozprašovačom vždy pred naplnením vyprázdnite a dôkladne opláchnite.

UPOZORNENIE:

Spôsobuje vážne podráždenie očí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie

Názov prísady CAS # Názov
Water 7732-18-5 Voda
Butoxyethanol 111-76-2 Rozpúšťadlo
Sodium Carbonate 497-19-8 Zásaditá prísada
Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Aniónová povrchovo aktívna látka (surfaktant)
Methoxyisopropanol 107-98-2 Rozpúšťadlo
Cocamide DEA 68603-42-9 Neiónová povchovo aktívna látka (surfaktant)
Sodium Bicarbonate 144-55-8 Zásaditá prísada
Alcohol Denat 64-17-5 Rozpúšťadlo
Diethanolamine 111-42-2 Zásaditá prísada
Tetrasodium EDTA 64-02-8 Chelátová prísada
Blue colorant GEN-2967 Farbivo

Zelená sila pre bezpečnejšiu čistotu

Výrobky Amway Home zúročujú niekoľkoročné vedecké skúsenosti z vývoja novej značky vysoko účninných čistiacich prostriedkov, ktoré Vám pomáhajú udržať Vašu domácnosť čistejšiu a súčasne sú šetrné k životnému prostrediu.

Vďaka tradičnej výkonnosti a účinnosti si naše výrobky poradia aj s najnáročnejšími výzvami domáceho upratovania. Čo sa týka nemennej a spoľahlivej účinnosti, nemôže nám konkurovať žiadna iná spoločnosť. 

Výrobky starostlivosti o bielizeň, o plochy v domácnosti a o riad rady AMWAY HOME sú vysoko účinné a obsahujú systém BIOQUEST FORMULA™. Tento jedinečný systém obsahuje prírodné zložky, ktoré zaistia nielen skvelé čistiace schopnosti, ale sú tiež šetrné k životnému prostrediu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.