MINERAL STICKS ZINC - Minerálne tyčinky so zinkom 30 ks

116982

Praktický granulát zinku - citran zinočnatý, ktorý sa rozpustí v ústach, nie jepotrebné ho zapíjať.

Veľkosť: 30 vrecúšok/balenie

 • €23,08 €1,08 –5 %
  €19,13 bez DPH
 • Skladom
€22
Kategória: Prírodné doplnky stravy Nutrilite
 

Mineral Stick Zinc (Minerálne tyčinky so zinkom) predstavujú jednoduchý a praktický spôsob ako zabezpečiť organizmu dostatok zinku na podporu imunity.  
Prečo by sa vám mohol páčiť...

Život je hektický a čas je drahocenný, takže je dôležité, aby to, čo robíte na udržanie si obranyschopnosti bolo rýchle a ľahko zapadlo do vášho denného programu. Príjem dostatočného množstva zinku podporujúceho imunitu nemôže byť rýchlejší alebo praktickejší. 

Minerálne tyčinky so zinkom sú ideálnym doplnkom do vašej kabelky počas rušných dní. Každé vrecúško obsahuje 10 mg mg zinku vo forme citranu (100 % DRHP), takže si môžete byť istí, že každý deň dostanete zodpovedajúce množstvo tejto cennej minerálnej látky.  Obsah jedného vrecúška si jednoducho nasypte do úst a nechajte rozpustiť zinkové granule s príchuťou pomaranča a citróna.  Sú také chutné, že ich ani nemusíte zapíjať vodou a sú tak ideálne na cesty.
Užitočné tipy...

 • Táto často prehliadaná minerálna látka pomáha podporiť imunitný systém.  Prispieva k udržaniu si zdravej pokožky, vlasov a nechtov.
 • Praktické balenie vo vrecúšku s vopred nameraným obsahom. Každé vrecúško dodáva 10 mg zinku, 100 % DRHP (doporučenej referenčnej hodnoty príjmu), a môžete si ho zobrať kedykoľvek počas dňa.  Neprekračujte dávku jedného vrecúška denne.
 • Rýchle a praktické. Stačí, ak si necháte zinkové granule rozpustiť priamo v ústach.  Nemusíte ich ani zapíjať vodou.
 • Osviežujúca citrusová príchuť s pomarančom a citrónom.

Vlastnosti

 • Jedna tyčinka poskytne 10 mg zinku.
 • Zinok prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému.
 • Zinok prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov.
 • Osviežujúca pomarančovo/citrónová príchuť.
 • Pohodlné granule, ktoré sa rozpúšťajú v ústach aj bez zapitia vodou; ideálne a stále poruke.
 • Granulát sa po nasypaní do úst okamžite rozpúšťa a ľahko sa prehĺta, čo je výhoda pre ľudí, ktorí majú ťažkosti s prehĺtaním tabliet.
 • Skvelý úvod k predstaveniu výrobkov pre zdravý životný štýl.

Zloženie

 
PRIEMERNÝ OBSAH  NA DEŇ (v 1 vrecúšku) NRV*
Zinok 10 mg 100 %

* % referenčnej výživovej hodnoty (NRV)

PRIEMERNÝ OBSAH  NA DEŇ v 1 vrecúšku (1,5 g) V 100 g
Energia 15 kJ (4 kcal) 1014 kJ (242 kcal)
Bielkoviny 0,00 g 0 g
Sacharidy 1,39 g 92,7 g
Tuky 0,002 g 0,1 g

 

NUTRILITE je najpredávanejšou značkou vitamínov a doplnkov stravy na svete. * Nutrilite ponúka kompletný rad výrobkov pre správnu výživu a optimálnu kondíciu vrátane základných vitamínov a minerálnych látok, bylinných doplnkov stravy a výživy pre aktívny životný štýl.

Značka NUTRILITE sa inšpirovala zakladateľom spoločnosti Dr. Carlom Rehnborg a jeho skúsenosťami z Ďalekého východu. Už od roku 1934 v sebe prepája vedu s prirodzenými výhodami rastlín. Od samého začiatku stavala značka NUTRILITE na inovatívnom využívaní vedy s cieľom maximalizovať priaznivé vlastnosti fytonutrientov, tj. Živín rastlinného pôvodu. Dnes s hrdosťou oslavujeme 80 rokov, kedy ľuďom po celom svete pomáhame dobre sa cítiť a aktívne žiť.

* Zdroj: Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.