Náhradný filter eSpring™

100186

Viacúrovňový vymeniteľný filter na vodu s lisovaným uhlíkovým blokom a UV lampou. Jeho životnosť je 5 000 litrov vody alebo na jeden rok, záleží, ktorá skutočnosť nastane skôr.

  • €265 €7 –3 %
    €213,22 bez DPH
  • Skladom
€258
Kategória: Filtre na vodu eSpring
 

Voda je dôležitá pre ľudský život a zohráva kľúčovú úlohu pri všetkých telesných funkciách. S eSpring Systémom na doúpravu vodu sa vy a vaša rodina môžete tešiť z čistejšej, priezračnejšej a chutnejšej vody.

Patentovaný vymeniteľný filter na vodu s lisovaným blokom aktivovaného uhlíka. Životnosť 5 000 litrov alebo jeden rok, podľa toho, ktorý stav nastane prvý. eSpring Zariadenie na doúpravu pitnej vody vás upozorní, kedy je čas na výmenu filtra.

Vhodný IBA pre eSpring Zariadenie na doúpravu pitnej vody (obj. č. 100188, 100189, 301904 a 301905).

Vlastnosti

Jednoduchá inštalácia eSpring Náhradného filtra na vodu. Inteligentný čip filtra sleduje výkon zariadenia a na displeji jednotky eSpring zobrazuje informácie o stave a čase výmeny.

Výhody filtra na vodu eSpring

  • Filter s uhlíkovým blokom* účinne redukuje pach a chuť chlóru, škodlivé pevné častice a viac ako 160 kontaminantov, vrátane viac ako 140 kontaminantov potenciálne ohrozujúcich zdravie.
  • Účinne zničí (obmedzí alebo zabráni rozmnožovaniu) viac ako 99,99 % vodou prenášaných chorôb spôsobovaných baktériami a vírusmi v pitnej vode* (vrátane koliformných, patogénnych a heterotrofných baktérií, poliovírusov, rotavírusov a hepatitídy typu A). 
  • Neodstraňuje užitočné minerálne látky, ako sú vápnik, horčík a fluór.

*Pri použití ako doplnkového baktericídneho systému na doúpravu pitnej vody z verejných vodovodov.

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.