NUTRILITE™ All Plant Protein

110415

Potravinový prípravok, ktorý obsahuje úplne prírodný zeleninový proteín.

Veľkosť: 450 g

 

 • €53,10 €3,10 –6 %
  €43,48 bez DPH
 • Skladom
€50
Kategória: Prírodné doplnky stravy Nutrilite
 

NUTRILITE All Plant Protein poskytuje vysokokvalitné rastlinné proteíny na zabezpečenie optimálneho denného príjmu, ktorý vás udrží v chode*.   
Prečo by sa vám mohol páčiť...

Proteíny sú známe ako stavebné kamene života, pretože sa nachádzajú v každej bunke tela, pomáhajú naprávať poškodenie a budovať si nové bunky.  Rovnako ako rám na bicykli, sú nosnou konštrukciou vášho tela a poskytujú oporu vašim kostiam a svalom. Nadbytočné bielkoviny nie sme však schopní ukladať a je tak potrebné zabezpečiť si ich stály príjem. Pravdepodobne predpokladáte, že bielkoviny sa v strave nachádzajú v dostatočnom množstve, ale ak ste vegetariáni alebo vegáni, tak môžete trpieť ich nedostatkom, pretože ich hlavnými zdrojmi sú mlieko, vajcia, syr a červené mäso. 

Nutrilite™ All Plant Protein predstavuje vyváženú a zdravú alternatívu k tradičným formám bielkovín a obsahuje všetkých deväť esenciálnych aminokyselín, ktoré prispievajú k dobrému zdraviu.  Nutrilite™ All Plant Protein môžete primiešať do jedla a nápojov bez toho, aby ste tým ovplyvnili ich chuť, a preto je jeho užitie rýchle, jednoduché a pohodlné.  Skúste si po tréningu primiešať jednu polievkovú lyžicu tohto vegánskeho proteínu do vášho každodenného miešaného nápoja.
Užitočné tipy...

 • Výživový doplnok s obsahom bielkovín z prirodzených zdrojov.  
 • Obsahuje menej ako 0,5 g tuku na porciu.
 • Ľahko stráviteľný.
 • Tento proteínový prášok neobsahuje umelé farbivá, príchute ani konzervačné látky.
 • Kým niektoré jedlá sú bohatým zdrojom proteínov, môžu obsahovať aj veľa cholesterolu, nasýtených tukov, soli a kalórií. NUTRILITE™ All Plant Protein je zdravá alternatíva derivovaná zo sóje, pšenice a hrášku.
 • Jedna polievková lyžica vám poskytne 8 g proteínu v porcii. Každý človek potrebuje minimálne 0,83 g bielkovín na 1 kg svojej telesnej hmotnosti. To znamená, že niekto s hmotnosťou 60 kg, potrebuje každý deň približne 50 g bielkovín.   *
 • Ľahko sa pridáva do teplých alebo studených jedál a nápojov bez toho, že by ovplyvnil ich chuť.  
 • Poskytuje rovnováhu všetkých deviatich esenciálnych aminokyselín.  „Esenciálne“ znamená, že si ich organizmus nedokáže sám syntetizovať a patrí medzi ne histidín, izoleucín a leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán a valín.

Vlastnosti

 • All Plant Protein obsahuje úplne prírodné proteíny s minimálnym množstvom tuku.
 • All Plant Protein poskytuje vysokokvalitné bielkoviny, dodávajúc deväť esenciálnych aminokyselí vo vyrovnaných množstvách.
 • Jedna porcia prípravku All Plant Protein poskytuje 8 g bielkovín v 10 g porcii a je zdravou alternatívou k tradičným zdrojom bielkovín ako sú červené mäso, vajcia alebo plnotučné mlieko.
 • Zloženie získané z prírodných zdrojov bielkovín – zo sóje, pšenice a hrachu.
 • Môže sa pridávať do jedál a nápojov a neovplyvnia ich chuť.
 • Neobsahuje umelé príchute, farbivá a konzervačné látky.

Zloženie

 
PRIEMERNÝ OBSAH V 1 PORCII (10 g) NA 100 g
Energetická hodnota  170/40 (kJ/kcal) 1700/400 (kJ/kcal)
Tuky (g) 0,48 4,8
  z toho nasýtené (g) 0,06 0,6
Sacharidy (g) 0,32 3,2
  z toho cukry (g) 0 0
Bielkoviny (g) 8 80
Soľ (g) 0,23 2,3
Esenciálne aminokyseliny                                                          
Izoleucín 390 mg 3900 mg
Leucín 660 mg 6600 mg
Lyzín 510 mg 5100 mg
Metionín a cystín 220 mg 2200 mg
Fenylalanín a tyrozín 750 mg 7500 mg
Treonín 310 mg 3100 mg
Tryptofán 120 mg 1200 mg
Valín 400 mg 4000 mg
Histidín 210 mg 2100 mg


ZLOŽENIE: bielkoviny zo sóje (81%), bielkoviny z pšenice (10 %), bielkoviny z hrášku (7,5 %), emulgátor (sójový lecitín), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý).

Odporúčané použitie

 • Všetci, ktorí nekonzumujú dostatočné množstvo mlieka, mäsa, syrov alebo iných jedál bohatých na proteíny.
 • Všetci, ktorí vynakladajú veľkú fyzickú námahu napr. pri cvičení.
 • Tí, ktorí nechcú, aby ich strava obsahuvala tuky a kalórie.
 • Tí, ktorí sa pravidelne nestravujú, alebo konzumujú len malé množstvá, alebo potrebujú doplniť proteíny v strave.
 • Pre deti (staršie ako 3 roky), adolescentov, starších, tehotné alebo dojčiace ženy, ktoré potrebujú vyššie dávky proteínov.

Odporúčané dávkovanie

Podľa potreby pridajte jednu vrchovatú 15 ml lyžicu* prášku (približne 10 g) do vody, mlieka alebo iného nápoja jeden alebo viackrát denne. Dôkladne premiešajte alebo silno pretrepte v pevne uzavretej nádobe po dobu 1 minúty. Takisto môžete prášok nasypať na cereálie alebo primiešať do polievok, šalátov a ďalších jedál.

*Jedna lyžica má objem 15 ml.

Odporúčanie

Nie je vhodné pre deti mladšie ako 3 roky. Nádobu dôkladne uzatvárajte. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Výrobok obsahuje prírodné zložky z rastlín, a preto môže pri preprave dôjst k optickej zmene obsahu. Čistá hmotnosť je zaručená. Hlavný význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.

NUTRILITE je najpredávanejšou značkou vitamínov a doplnkov stravy na svete. * Nutrilite ponúka kompletný rad výrobkov pre správnu výživu a optimálnu kondíciu vrátane základných vitamínov a minerálnych látok, bylinných doplnkov stravy a výživy pre aktívny životný štýl.

Značka NUTRILITE sa inšpirovala zakladateľom spoločnosti Dr. Carlom Rehnborg a jeho skúsenosťami z Ďalekého východu. Už od roku 1934 v sebe prepája vedu s prirodzenými výhodami rastlín. Od samého začiatku stavala značka NUTRILITE na inovatívnom využívaní vedy s cieľom maximalizovať priaznivé vlastnosti fytonutrientov, tj. Živín rastlinného pôvodu. Dnes s hrdosťou oslavujeme 80 rokov, kedy ľuďom po celom svete pomáhame dobre sa cítiť a aktívne žiť.

* Zdroj: Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.