Novinka

Nutrilite™ Balance Within™

120571
 • 1 z 3

Výživový doplnok, ktorý obsahuje dva vitamíny B a dva kmene baktérií produkujúce kyselinu mliečnu.

Veľkosť: 30 vrecúšok


 • €37,90 bez DPH
 • Skladom
€45,86
Kategória: Prírodné doplnky stravy Nutrilite
Hmotnosť: 0.1 kg
 
Aké sú jeho priaznivé účinky
 
Nutrilite™ Balance Within™ poskytuje extra podporu imunitného systému vďaka vitamínom B6 a B9 (kyselina listová)**, vďaka ktorým sa budete cítiť dobre.
 
 • Podporuje imunitu. Vitamíny B6 a B9 (kyselina listová) podporujú správne fungovanie imunitného systému.
 • Pozdvihuje náladu. Vitamíny B6 a B9 (kyselina listová), často označované ako „vitamíny dobrej nálady“, prispievajú k správnej funkcii psychiky.
 • Poskytuje 6 miliárd jednotiek vedecky dobre zdokumentovaných baktérií produkujúcich kyselinu mliečnu.
 • Do svojho jedálnička ho zaradíte veľmi jednoducho, pretože tento chutný a rýchlo sa rozpúšťajúci prášok možno nasypať priamo na jazyk, čo vám umožňuje užiť ho kdekoľvek a kedykoľvek.
 • Podporuje zdravý životný štýl tým, že poskytuje extra podporu imunitného systému vďaka vitamínom B6 a B9 (kyselina listová)** a pomáha vám pri snahe o správne stravovanie, dostatočný spánok a fyzickú aktivitu.
 • Pomáha vám byť aktívnym pri tvorbe jedálnička a sústrediť sa na radosť a starostlivosť o vlastné zdravie.
**Vitamíny B6 a B9 (kyselina listová) prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému
 
 
Prečo si ho obľúbite
 
Nutrilite™ Balance Within™ je výživový doplnok, ktorý obsahuje 2 vitamíny B, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a pozitívnej nálade*. Každé balenie obsahuje 6 miliárd jednotiek 2 vedecky dobre zdokumentovaných kmeňov baktérií produkujúcich kyselinu mliečnu. Nutrilite™ Balance Within™ je rýchlo sa rozpúšťajúci prášok príjemnej chuti (vďaka vanilkovej aróme), ktorý sa môže nasypať priamo na jazyk a predáva sa vo forme vrecúšok. Je praktický a môžete ho ľahko zaradiť do akéhokoľvek jedálnička a životného štýlu. Predstavuje skvelý spôsob, ako podporiť zdravý životný štýl.
 
*Vitamín B6 a kyselina listová (vitamín B9) prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a správnej funkcii psychiky.
 
 
Fakty, ktoré vás zaujmú
 
 • 70 % z celkovej masy imunitného systému sa nachádza v črevách (približne 70 % imunologicky aktívnych buniek sa nachádza v črevnej výstelke). 
 • Nutrilite je najpredávanejšia značka vitamínov a výživových doplnkov na svete* a má viac ako 80 rokov skúseností v spájaní prírody a vedy s cieľom pomáhať ľuďom žiť zdravšie.
* Zdroj: Euromonitor International Limited; Kategória Vitamíny a výživové doplnky, % podiel maloobchodnej hodnoty, údaje z roku 2020.

 

Kľúčové vlastnosti
 
Vitamíny B6 a B9 (kyselina listová) podporujú správne fungovanie imunitného systému. Prispievajú tiež k správnej funkcii psychiky (preto sa im často hovorí „vitamíny dobrej nálady“). Vitamín B6 prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému. 
 
V každej porcii Balance Within sa nachádza 6 miliárd baktérií produkujúcich kyselinu mliečnu. Obsahuje 2 kmene baktérií kyseliny mliečnej - Lactobacillus acidophilus (NCFM) a Bifidobacterium lactis (HN019) - oba vedecky dobre zdokumentované. 
 
Baktérie dorazia živé. Kmene sa veľmi dobre znášajú s kyselinami, takže si môžete byť istí, že prevažná väčšina zo 6 miliárd baktérií produkujúcich kyselinu mliečnu v každej dávke dorazí do čreva živá. 
 
Praktické dávkovanie vo forme chutného a rýchlo sa rozpúšťajúceho prášku vo vrecúškach, ktorý možno užívať samostatne alebo spolu s jedlom alebo nápojmi a ktorý je možné použiť kedykoľvek a kdekoľvek bez potreby uschovávania v chlade. 
 
 
Návod na použitie
 
Nutrilite™ Balance Within™ sa môže stať súčasťou každého životného štýlu.
Vychutnajte si tento chutný a rýchlo sa rozpúšťajúci prášok rýchlo a pohodlne. Kedykoľvek a kdekoľvek. 
 
 • Otvorte vrecúško, obsah nasypte na jazyk a nechajte ho rozpustiť. 
 • Môžete ho tiež zmiešať s chladným nápojom alebo nápojom izbovej teploty (napr. džúsom alebo vodou).
 • Alebo si ho môžete vychutnať spolu so smoothie, koktejlom, raňajkovými cereáliami či müsli. 
 • Vezmite si ho so sebou kamkoľvek a užite ho kedykoľvek.
 • Nie je potrebné chladenie. 
Zloženie
 
Objemové činidlo (izomalt), Bifidobacterium animalis subsp. lactis HN 019™,
Lactobacillus acidophilus NCFM™1, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), pyridoxín
hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, vanilková aróma (obsahuje mlieko).
 
ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Jedno vrecúško denne
 

 

PRIEMERNÝ OBSAH

DENNE (1 vrecúško)

% RVH*

Vitamín B6…………………………..…..……. 1,4 mg

………………………100

Kyselina listová (vitamín B9)…………………… 200 µg

………………………100

Baktérie produkujúce kyselinu mliečnu / Baktérie produkujúce kyselinu mliečnu:

Bifidobacterium animalis subsp. Lactis HN019™……… 5 × 109 KTJ*** / KTJ***

Lactobacillus acidophilus NCFM™1…………………………... 1 × 109 KTJ*** / KTJ***

 

* % Referenčnej výživovej hodnoty (RVH)

*** jednotky tvoriace kolóniu / jednotky tvoriace kolóniu

 

NUTRILITE je najpredávanejšou značkou vitamínov a doplnkov stravy na svete. * Nutrilite ponúka kompletný rad výrobkov pre správnu výživu a optimálnu kondíciu vrátane základných vitamínov a minerálnych látok, bylinných doplnkov stravy a výživy pre aktívny životný štýl.

Značka NUTRILITE sa inšpirovala zakladateľom spoločnosti Dr. Carlom Rehnborg a jeho skúsenosťami z Ďalekého východu. Už od roku 1934 v sebe prepája vedu s prirodzenými výhodami rastlín. Od samého začiatku stavala značka NUTRILITE na inovatívnom využívaní vedy s cieľom maximalizovať priaznivé vlastnosti fytonutrientov, tj. Živín rastlinného pôvodu. Dnes s hrdosťou oslavujeme 80 rokov, kedy ľuďom po celom svete pomáhame dobre sa cítiť a aktívne žiť.

* Zdroj: Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.