NUTRILITE™ DOUBLE X™ Štandardná náplň na 31 dní

121576
 • 1 z 2

NUTRILITE DOUBLE X je účinný výživový doplnok s obsahom multivitamínov, multiminerálov a fytonutrientov, obohatený o PhytoBlend™ - špeciálnu zmes z 22 rastlín a fytonutrientov z 5 skupín farieb s vedecky dokázanou podporou pre váš organizmus.

Veľkosť: na 31 dní v balení s krabičkou s tromi priehradkami (186 tabliet)

Často kladené otázky k Nutrilite Double X

 • €83,03 €4,03 –5 %
  €68,70 bez DPH
 • Skladom
€79
Kategória: Prírodné doplnky stravy Nutrilite
 

NUTRILITE DOUBLE X je výživový doplnok, ktorý poskytuje vyváženú kombináciu 12 esenciálnych vitamínov a 10 minerálov. Je obohatený o špeciálnu zmes 22 rastlín - PhytoBlend™ - derivovanú z ovocia, zeleniny a bylín, ktoré sa nedajú ľahko zaradiť do vašej každodennej stravy.

NUTRILITE DOUBLE X dodáva vašej strave pestrosť a poskytuje prírodné zložky zo všetkých 5 skupín farieb: zelená, biela, žltá, červená a fialová. Každá skupina farieb poskytuje cenné živiny. Všetky rastlinné prísady sú z trvalo udržateľných fariem Nutrilite™ alebo NutriCert™, na ktorých sa nepoužívajú toxické chemické látky alebo pesticídy. Trvalo udržateľné poľnohospodárstvo umožňuje dopestovať silnejšie, odolnejšie rastliny s vyššou nutričnou hodnotou.

NUTRILITE DOUBLE X poskytuje základné živiny na podporu celkového pocitu duševnej a fyzickej pohody.

Double X je číslom 1 na svete v predaji multivitamínových a multiminerálnych výživových doplnkov s obsahom fytonutrientov. Tieto fytonutrienty pochádzajú z piatich farebných skupín. 

Aké priaznivé účinky má pre vás

NUTRILITE DOUBLE X je navrhnutý tak, aby vám pomáhal vyplniť potenciálny nedostatok živín a fytonutrientov v strave.  Umožňuje vám získať si vašu vnútornú rovnováhu a podporiť tak váš prirodzený potenciál.
 

Vášmu organizmu zabezpečuje jedinečnú podporu viacerými spôsobmi:

 • Činnosť mozgu: Jód podporuje bežné fungovanie kognitívnych funkcií. Vitamín B12 prispieva k normálnemu duševnému fungovaniu.
 • Nervový systém:  Meď podporuje normálne fungovanie nervového systému.
 • Imunitný systém: Vitamín C prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému. 
 • Energetický metabolizmus: Niacín podporuje normálny energetický metabolizmus. 
 • Regulácia zápalových reakcií: Kurkumín pomáha telu regulovať zápalové reakcie.
 • Trávenie a pečeň: Magnézium podporuje normálnu činnosť tráviacich enzýmov. Rozmarín a kurkuma pomáhajú podporovať normálne fungovanie pečene.
 • Bunky: Vápnik zohráva úlohu v procese delenia buniek a ich špecializácie.
 • Stres spôsobený oxidáciou: Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • Fungovanie srdca: Vitamín B6 podporuje normálny metabolizmus homocysteínu a tiamín prispieva k normálnemu fungovaniu srdca.
 • Činnosť kostí: Vitamín D je potrebný na udržanie si normálneho stavu kostí.
 • Činnosť svalov: Magnézium prispieva k normálnemu fungovaniu svalov.
 • Činnosť zraku/videnie: Vitamín A podporuje zachovanie si normálneho videnia.
 • Pleť, vlasy a nechty: Biotín prispieva k udržaniu normálneho stavu pleti a vlasov. Vitamín C podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu potrebného na normálne fungovanie pleti. Selén a zinok prispievajú k zachovaniu normálneho stavu nechtov.
 • Hormonálna rovnováha: Vitamín B6 podporuje reguláciu činnosti hormónov a kyselina pantoténová (vitamín B5) prispieva k normálnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov.

Hlavný význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Prečo by sa vám mohol páčiť

Ľudský organizmus je súčasťou ekosystému, ktorý sa neustále snaží udržať si vnútornú rovnováhu a možnosť optimálne fungovať.

Dôkladná výživa je preto veľmi dôležitá. Vyvážená a pestrá strava je nevyhnutná pre vašu duševnú a fyzickú pohodu a na dosiahnutie celkového zdravia aj počas najbližších rokov.

V skutočnosti až 3 zo 4 osôb nekonzumujú dennú minimálnu dávku ovocia a zeleniny odporúčanú Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO). Preto možno potrebujete pomoc pri získavaní chýbajúcich živín a druhotných zložiek rastlín známych ako fytonutrienty.

NUTRILITE Double X obsahuje rastliny a fytonutrienty z piatich farebných skupín: zelená, biela, žltá, červená a fialová.

NUTRILITE DOUBLE X vám môže pomôcť vyplniť potenciálny nedostatok vitamínov, minerálov a fytonutrientov v strave, zabezpečiť vášmu organizmu vnútornú rovnováhu
a dovoliť vám podporiť váš prirodzený potenciál.

Fakty, ktoré vás zaujmú

Podľa štatistiky väčšina dospelých vo svete (58-88 %) konzumuje menej ako 5 porcií ovocia a zeleniny denne, čo je minimálna odporúčaná dávka Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO)2, .  

Ovocie a zelenina sú bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a rastlinných zložiek známych ako fytonutrienty.


Kontrolujeme celkový proces výroby od semiačka až po výživový doplnok, aby sme vám zabezpečili vysokokvalitný výrobok, ktorý si zaslúžite:

 • Začína sa to špeciálne vybranými semiačkami, ktoré sú pestované v správnej pôde a hĺbke na trvalo udržateľných farmách. Trvalo udržateľné poľnohospodárstvo umožňuje dopestovať silnejšie, odolnejšie rastliny s vyššou nutričnou hodnotou.
 • Všetky rastlinné prísady sú z trvalo udržateľných fariem Nutrilite alebo NutriCert, na ktorých sa nepoužívajú toxické chemické prísady alebo pesticídy.
 • Naše rastliny zbierame a spracúvame na ich vrchole, využitím ktorýchkoľvek častí s najlepším profilom fytonutrientov. Rastliny sa spracúvajú niekoľko hodín od zberu a to použitím najmodernejších zariadení.
 • Naši vedci neustále hľadajú nové spôsoby, ako zlepšiť obsah prírodných prísad kombináciou esenciálnych vitamínov a minerálov s rastlinnými fytonutrientami.
 • Vykonávajú sa rozsiahle testovania, aby sme sa uistili, že užívať DOUBLE X je bezpečné. Predtým, ako sa  dostane k vám vykonáme 2000 testovaní na výrobnú jednotku, počnúc rastlinným materiálom.  
   

V období stresu, alebo pri zmenách ročných období môžete potrebovať pomoc znovu získať vnútornú rovnováhu a umožniť tak vášmu organizmu a mysli dôkladne fungovať.

PRIEMERNÝ OBSAH

Živiny 6 Tabliet Denne (2 Vitamínové Tablety, 2 Minerálne Tablety, 2 Tablety s Fytonutrientami) % RVH*
Beta karotén 2,4 mg -
Vitamin A 800 µg RE 100%
Vitamin D3 7,5 µg 150%
Vitamin E 12 mgTE 100%
Vitamin C 160 mg 200%
Vitamin B1 2,2 mg 200%
Vitamin B2 2,8 mg 200%
Vitamin B3 (Niacín) 16 mg NE 100%
Vitamin B6 2,8 mg 200%
Kyselina listová 200 µg 100%
Vitamin B12 2,5 µg 100%
Biotín 100 µg 200%
Kyselina pantoténová 12 mg 200%
Vápnik 680 mg 85%
Horčík 245 mg 65%
Železo 7 mg 50%
Zinok 10 mg 100%
Meď 0,95 mg 95%
Mangán 1 mg 50%
Selén 50 µg 91%
Chróm 36 µg 90%
Molybdén 45 µg 90%
Jód (z prášku Kelp a jodidu draselného) 130 µg 87%
Kurkuminoidy 31 mg -
Luteín 1 mg -
Lykopén 1 mg -
Kvercetín 100 mg -
Kyselina rozmarínová 10 mg -
Celkové antokyány 3 mg -


Referenčná výživová hodnota

Kľúčové vlastnosti

Poskytuje vyváženú kombináciu 12 esenciálnych vitamínov, minerálov a výťažkov z 22 rastlín zabezpečujúcich široké spektrum prospešných fytonutrientov.

NUTRILITE DOUBLE X je obohatený o PhytoBlend – exkluzívny komplex derivovaný z ovocia, zeleniny a bylín, ktoré nie je vždy jednoduché zaradiť do každodennej stravy. Poskytuje druhotné zložky rastlín a bylín známych ako fytonutrienty zo všetkých piatich skupín farieb: zelená, biela, žltá, červená a fialová. Každá skupina farieb poskytuje cenné živiny.

Všetky rastlinné prísady sú z trvalo udržateľných fariem Nutrilite alebo NutriCert, ktoré nepoužívajú škodlivé chemikálie alebo pesticídy.
Trvalo udržateľné poľnohospodárstvo umožňuje dopestovať silnejšie, odolnejšie rastliny s vyššou nutričnou hodnotou.

Bez pridania umelých sladidiel, farbív, príchutí a konzervačných látok.

Použitie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Predospelých – jedna tableta s vitamínmi, jedna tableta s minerálnymi látkami a jedna tableta s fytonutrientami dvakrát denne s jedlom.

Výživové doplnky nie sú náhradou rozmanitej stravy • Nepoužívajte, pokiaľ je pri zakúpení poškodený ochranný obal • Na udržanie čerstvosti uchovávajte tablety vo fóliových obaloch • Uchovávajte na chladnom a suchom mieste • Nevhodné pre deti • Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Hlavný význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.

NUTRILITE je najpredávanejšou značkou vitamínov a doplnkov stravy na svete. * Nutrilite ponúka kompletný rad výrobkov pre správnu výživu a optimálnu kondíciu vrátane základných vitamínov a minerálnych látok, bylinných doplnkov stravy a výživy pre aktívny životný štýl.

Značka NUTRILITE sa inšpirovala zakladateľom spoločnosti Dr. Carlom Rehnborg a jeho skúsenosťami z Ďalekého východu. Už od roku 1934 v sebe prepája vedu s prirodzenými výhodami rastlín. Od samého začiatku stavala značka NUTRILITE na inovatívnom využívaní vedy s cieľom maximalizovať priaznivé vlastnosti fytonutrientov, tj. Živín rastlinného pôvodu. Dnes s hrdosťou oslavujeme 80 rokov, kedy ľuďom po celom svete pomáhame dobre sa cítiť a aktívne žiť.

* Zdroj: Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.