Koncentrovaný prostriedok na umývanie riadu DISH DROPS™ + darček

110488
 • 1 z 2

Koncentrované patentované zloženie poskytuje ekonomické použitie, viac čistiacej sily s menším množstvom prípravku.

 

Veľkosť: 1 l koncentrátu

Po zriedení 1: 4 získate 5 litrov prípravku na umývanie riadu - 10 fliaš prípravku s objemom 500 ml.

 • €10,31 €0,31 –3 %
  €8,26 bez DPH
 • Skladom
€10
Kategória: Starostivosť o riad
Hmotnosť: 1.13 kg
 

Tento vysokokoncentrovaný čistiaci prostriedok so sviežou citrusovou vôňou obsahuje aloe vera, alfa hydroxy kyseliny (AHA) a prírodné výťažky z rastliny perila krovitá, na ochranu rúk pri umývaní riadu. Len pár kvapiek stačí na vytvorenie bohatej peny, ktorá zanecháva riady žiarivé a krásne čisté!

Vlastnosti

 • DISH DROPS Koncentrovaný prostriedok na umývanie riadu preniká mastnotou a zaschnutými zvyškami jedál a riady zanecháva hygienicky čisté a bez zvyškov
 • Je vysokokoncentrovaný a ponúka väčšiu čistiacu silu pri menšom množstve výrobku
 • Bezpečný na použitie na čínsky porcelán, sklo, hrnce a panvice, príbory a dokonca aj na krištáľové sklo, jemné striebro a porcelán
 • Aby ste ľahšie odstránili veľkú mastnotu a pripálené zvyšky jedál, nechajte riad najprv odmočiť s malým množstvom prípravku
 • Jemný k pokožke.
 • Tekutý prostriedok je účinný dokonca aj v studenej vode a pomáha tak šetriť energiu
 • DISH DROPS Koncentrovaný prostriedok na umývanie riadu neobsahuje fosfáty a škodlivé kyseliny/zásady alebo bielidlá s obsahom chlóru
 • 75 % aktívnych prísad z prírodných zdrojov
 • Pomáha regulovať nepríjemné pachy v špongiách na riad, vechtíkoch a odtokoch.

Odporúčané použitie

Bezpečný na použitie na čínsky porcelán, sklo, hrnce a panvice, príbory a dokonca aj na krištáľové sklo, jemné striebro a porcelán.

 • Na umývanie v dreze pridajte 3 ml DISH DROPS Koncentrovaného prostriedku na umývanie riadu na 5 litrov teplej vody. Riady po umytí prípravkom dôkladne opláchnite.
 • Na ekonomické použitie rozrieďte 1 diel DISH DROPS Koncentrovaného prostriedku na umývanie riadu s 3 dielmi vody v AMWAY™ Pružnej fľaši s otočným uzáverom, dôkladne pretrepte a naneste malé množstvo na hubku.
 • Aby ste zachovali životnosť hubiek a handričiek na riad, dôkladne ich opláchnite teplou vodou. Dávkovačom naneste na handričku alebo hubku 2 kvapky prípravku, hubku stlačte, aby do nej presiakol prípravok a nechajte ju tak na ďalšie použitie.

Upozornenie:

 • Ruky si po použití opláchnite.

Zloženie

Názov prísady CAS # Názov
Water 7732-18-5 Voda
Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Aniónová povrchovo aktívna látka (surfaktant)
Cocamidopropyl Betaine 61789-40-0 Amfotérna povrchovo aktívna látka (surfaktant)
Ethoxylated Alcohol (Pareth 8-7) 27252-75-1 Neiónová povchovo aktívna látka (surfaktant)
Glycereth-26 31694-55-0 Solubilizér / Zvlhčovadlo
Propylene Glycol 57-55-6 Solubilizér / Zvlhčovadlo
Alcohol Denat 64-17-5 Solubilizér
Citric Acid 77-92-9 Organická kyselina (kontrola pH)
Fragrance Proprietary - See IFRAorg.org Parfum
Magnesium Hydroxide 1309-42-8 Stabilizátor peny
Aloe Barbadensis Leaf Juice 94349-62-9 Pokožku ošetrujúca prísada
Methylchloroisothiazolinone 26172-55-4 Konzervačná prísada
Methylisothiazolinone 2682-20-4 Konzervačná prísada
Perilla Ocymoides Leaf Extract 90082-61-4 Pokožku ošetrujúca prísada

Označenie

UPOZORNENIE. Spôsobuje vážne podráždenie očí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára. Zneškodnite obsah/nádobu v priemyselnej spaľovni. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. 

Zelená sila pre bezpečnejšiu čistotu

Výrobky Amway Home zúročujú niekoľkoročné vedecké skúsenosti z vývoja novej značky vysoko účninných čistiacich prostriedkov, ktoré Vám pomáhajú udržať Vašu domácnosť čistejšiu a súčasne sú šetrné k životnému prostrediu.

Vďaka tradičnej výkonnosti a účinnosti si naše výrobky poradia aj s najnáročnejšími výzvami domáceho upratovania. Čo sa týka nemennej a spoľahlivej účinnosti, nemôže nám konkurovať žiadna iná spoločnosť. 

Výrobky starostlivosti o bielizeň, o plochy v domácnosti a o riad rady AMWAY HOME sú vysoko účinné a obsahujú systém BIOQUEST FORMULA™. Tento jedinečný systém obsahuje prírodné zložky, ktoré zaistia nielen skvelé čistiace schopnosti, ale sú tiež šetrné k životnému prostrediu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.