TOP

Univerzálny bieliaci prostriedok ALL FABRIC BLEACH SA8™

124485

Zvýšte silu čistenia pri vašom bežnom praní s týmto všestranným pracím práškom s obsahom kyslíkového bielidla, ktoré odstraňuje škvrny, rozjasňuje biele tkaniny a čistí farebné (okrem hodvábu a vlny). Je vynikajúci na namáčanie a môže sa bezpečne použiť v domácnosti na odstraňovanie škvŕn z hrnčekov, čajníkov a na čistenie povrchov a kachličiek.

Veľkosť: 1 kg

 • €17,27 €0,27 –2 %
  €14,05 bez DPH
 • Skladom
€17
Kategória: Starostlivosť o bielizeň
Hmotnosť: 1.15 kg
 

Vlastnosti

 • SA8™ All Fabric Bleach Univerzálny bieliaci prostriedok zosilňuje účinnosť pri čistení a zbaví vás aj ťažko odstrániteľných škvŕn
 • Je jemný na farebné tkaniny, pretože obsahuje kyslíkové, a nie chlórové bielidlo
 • Účinný pri všetkých teplotách - od 20°C do 90 °C
 • Ak ho použijete pri namáčaní, bude veľmi účinný aj na zažrané škvrny
 • Odstraňuje ťažko odstrániteľné škvrny od čaju a kávy z hrnčekov a čajníkov a je veľmi dobrým univerzálnym čistiacim prostriedkom
 • S 99,5 % obsahom aktívnych prísad je koncentrovaný a ekonomický
 • SA8 All Fabric Bleach Univerzálny bieliaci prostriedok neobsahuje fosfáty, chlór, farbivá, EDTA alebo NTA a je biologicky rozložiteľný.

Zloženie

Názov prísady CAS # Názov
Sodium Carbonate Peroxide 15630-89-4 Kyslíkové bielidlo
Sodium Carbonate 497-19-8 Pracia sóda
C10-16 Alcohol Ethoxylate 68002-97-1 Neiónová povchovo aktívna látka (surfaktant)
Fragrance Proprietary - See IFRAorg.org Parfum

 

Odporúčané použitie

 • Na zvýšenie účinnosti pracieho prášku pridajte 10 ml prípravku do práčky. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak tkaninu vyperiete pri teplote 60 °C alebo vyššej.
 • Na namáčanie pridajte 5 ml prípravku do 2 litrov horúcej vody. Nechajte aspoň 30 minút pôsobiť a potom vyperte ako zvyčajne.
 • Pri čistení kanvíc napustite hrnček alebo čajník vriacou vodou, pridajte 5 ml All Fabric Bleach Univerzálneho bieliaceho prostriedku a nechajte pôsobiť aspoň jednu hodinu. Roztok vylejte a dôkladne opláchnite.
 • Ako všestranný čistiaci prostriedok sa môže použiť na čistenie kuchynských pracovných povrchov, keramických dlaždíc a drezov. Práškom posypte povrch, vydrhnite vlhkou utierkou alebo hubkou a potom opláchnite.

Upozornenie:

 • Nepoužívajte na vlnu a hodváb
 • Nepoužívajte spolu s bieliacim prostriedkom obsahujúcim chlór.

Označenie

NEBEZPEČENSTVO. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. Škodlivý po požití. Noste ochranné rukavice/ ochranný odev/ ochranu očí/ochranu tváre. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Opatrne umyte veľkým množstvom vody a mydla. Uchovávajte mimo dosahu tepla/iskier/otvoreného ohňa/horúcich povrchov. Nefajčite. Prijmite opatrenia na zabránenie zmiešania s horľavými materiálmi. PO POŽITÍ: Okamžite volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na meď alebo hliník.

Zelená sila pre bezpečnejšiu čistotu

Výrobky Amway Home zúročujú niekoľkoročné vedecké skúsenosti z vývoja novej značky vysoko účninných čistiacich prostriedkov, ktoré Vám pomáhajú udržať Vašu domácnosť čistejšiu a súčasne sú šetrné k životnému prostrediu.

Vďaka tradičnej výkonnosti a účinnosti si naše výrobky poradia aj s najnáročnejšími výzvami domáceho upratovania. Čo sa týka nemennej a spoľahlivej účinnosti, nemôže nám konkurovať žiadna iná spoločnosť. 

Výrobky starostlivosti o bielizeň, o plochy v domácnosti a o riad rady AMWAY HOME sú vysoko účinné a obsahujú systém BIOQUEST FORMULA™. Tento jedinečný systém obsahuje prírodné zložky, ktoré zaistia nielen skvelé čistiace schopnosti, ale sú tiež šetrné k životnému prostrediu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.