Vitamín C Plus NUTRILITE™

109741 109743 Zvoľte variant
 • 1 z 2

Vysokoúčinný výživový doplnok s vitamínom C vytvorený tak, aby pomaly a postupne uvoľňoval vitamín C.

Veľkosť: 60 a 180 tabliet

 • €33,24 €70,42 od €33,24 €1,24 –4 % €1,42 –2 % €1,42 –4 %
  €27,83 €60 od €27,83 bez DPH
 • Zvoľte variantSkladomSkladom
€32 €69 od €32
 • Balenie
Kategória: Prírodné doplnky stravy Nutrilite
 

NUTRILITE Vitamín C Plus s postupným uvoľňovaním je vylepšený, vysoko efektívny výživový doplnok s vitamínom C, ktorý umožňuje pomalé a postupné uvoľňovanie vitamínu C do organizmu, a tým aj jeho maximálnu absorbciu bez strát, ku ktorým dochádza pri užití príliš veľkých dávok alebo pri tabletách s okamžitým uvoľňovaním. Vitamín C je taký dôležitý, že sa musí denne dopĺňať stravou ako súčasť zdravej výživy; nachádza sa v ovocí ako sú čerešne acerola, čierne ríbezle a väčšine citrusových plodov. Vitamín C prispieva k prirodzenej tvorbe kolagénu, ktorý je dôležitý pre normálne fungovanie pokožky a imunitného systému. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vitamin C Plus sa vyrába z dvoch zdrojov vitamínu C: prírodného z čerešní Acerola, ktoré sa pestujú na našich certifikovaných a k životnému prostrediu šetrných Nutrilite farmách a z kyseliny askorbovej. Používame čerešne acerola, pretože sú jedným z najkoncentrovanejších prirodzených zdrojov vitamínu C.

Každá tableta obsahuje 240 mg vitamínu C v zmesi s vlákninou, ktorá umožňuje pomalé rozpúšťanie vitamínu C v tele viac ako osem hodín. Jedna tableta poskytuje počas dňa viac využiteľného vitamínu C ako 600 mg tableta s okamžitým uvoľňovaním a je tiež šetrnejšia k žalúdku.

Vlastnosti

 • Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
 • Každá tableta poskytne organizmu stabilnú dávku vitamínu C na viac ako 8 hodín.
 • Obsahuje citrusový bioflavonoidový koncetrát z celých sušených plodov citrónov, mandaríniek a grapefruitov.
 • Poskytuje vitamín C z jedného z najbohatších prírodných zdrojov; čerešní acerola.
 • Poskytuje antioxidačnú ochranu vďaka účinkom (vo vode rozpustného) vitamínu C.
 • Bez umelých sladidiel, farbív, príchutí a konzervačných látok.

Zloženie

 
PRIEMERNÝ OBSAH V 1 TABLETE % NRV*
 Vitamín C 240 mg 300%

* Referenčná výživová hodnota (NRV)

NUTRILITE je najpredávanejšou značkou vitamínov a doplnkov stravy na svete. * Nutrilite ponúka kompletný rad výrobkov pre správnu výživu a optimálnu kondíciu vrátane základných vitamínov a minerálnych látok, bylinných doplnkov stravy a výživy pre aktívny životný štýl.

Značka NUTRILITE sa inšpirovala zakladateľom spoločnosti Dr. Carlom Rehnborg a jeho skúsenosťami z Ďalekého východu. Už od roku 1934 v sebe prepája vedu s prirodzenými výhodami rastlín. Od samého začiatku stavala značka NUTRILITE na inovatívnom využívaní vedy s cieľom maximalizovať priaznivé vlastnosti fytonutrientov, tj. Živín rastlinného pôvodu. Dnes s hrdosťou oslavujeme 80 rokov, kedy ľuďom po celom svete pomáhame dobre sa cítiť a aktívne žiť.

* Zdroj: Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.