Koncentrovaná ústna voda GLISTER™

9949

GLISTER Koncentrovaná ústna voda výrazne znižuje tvorbu povlaku a osviežuje dych.

Veľkosť: 50 ml koncentrátu (cca 2 litre ústnej vody po zriedení)

 • €13,93 €0,93 –7 %
  €10,74 bez DPH
 • Skladom
€13
Kategória: Starostivosť o zuby
Hmotnosť: 0.2 kg
 

Ústna voda Glister bmedzuje výskyt baktérií a odstraňuje zubný povlak

Všestranne účinná koncentrovaná ústna voda bojuje s baktériami, odstraňuje zubný povlak a osviežuje dych mentolovou príchuťou. Bolo vedecky dokázané, že odstraňuje viac plaku ako samotné čistenie. Vďaka vysoko koncentrovanému zloženiu Vám iba 50 ml výrobku vystačí na minimálne 90 použití.

Vlastnosti:

 • Koncentrovaná ústna voda výrazne znižuje usadzovanie a tvorbu plaku na povrchu zubov.
 • Koncentrované zloženie až na 90 použití z jednej fľaštičky.

Výhody:

 • Koncentrované zloženie.
 • Mentolová chuť osviežuje dych.

Odporúčané použitie:

Do priloženého kalíška vstrieknite 2-3 dávky z pumpičky a doplňte vodou až po vyznačenú rysku. Ráno a večer po vyčistení zubov vyplachujte ústa po dobu 30 sekúnd. Vysoko koncentrovaná ústna voda pre svieži dych.

Tip:

Všetci vieme, ako je dôležité čistiť si každý deň zuby. Ale nie každý vie, prečo je tiež dôležité používať ústnu vodu. Ak chcete urobiť všetko preto, aby ste predišli vzniku zubného kazu, zápalom koreňových kanálikov, abscesom, infekciám alebo dokonca celkovej rekonštrukcii chrupu, mala by sa ústna voda stať súčasťou Vašej ústnej hygieny. Okrem toho, že odstraňuje zubný povlak a zubný kameň, posilňuje tiež zubnú sklovinu a chráni ju pred zubným kazom. Ústna voda tiež čistí ťažko dostupné miesta, ktoré pri čistení zubnou kefkou alebo zubnou niťou zanedbávame. Pri čistení kefkou alebo niťou sa nezbavíme kyselín a plaku v ústach - na ďasnách, jazyku a podnebiu. Keď si však ústa vypláchneme ústnou vodou, jej účinným pôsobením dôjde k sterilizácii všetkých týchto miest.

Zloženie ústnej vody glister:

Water (Aqua), Alcohol Denat, Polysorbate 20, Glycerine, Flavour (Aroma), Sodium Saccharin, Cetylpyridinium Chloride, Poloxamer 407, D&C Yellow No. 10 (C.I. 47005), FD&C Blue No. 1 (C.I. 42090).

Glister poskytuje komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu
Výrobky Glister poskytujú optimálnu starostlivosť prostredníctvom vedecky vyvinutého zloženia, ktorému môžete veriť, a jednoducho a efektívne Vám zaručí jasnejší a zdravší úsmev.

S výrobkami Glister ste našli značku, ktorej môžete dôverovať.

 • Určené pre optimálnu starostlivosť o ústnu dutinu
 • Pokročilé vedecké zloženie a technológie
 • Optimálna preventívna starostlivosť
 • Žiarivejší a zdravší úsmev
 • Výrobky Glister sú jednoduché a predsa účinné

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.